Öncelikle The Boys‘a bir süper kahraman dizisi gözüyle bakmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Hele ki dünyayı kurtaran iyi kalpli bir süper kahraman arıyorsanız çok yanlış yere geldiniz. The Boys konusu bakımından süper kahraman dünyasını olabildiğince gerçekçi ve doğal olarak ele alıyor. Bu durum sayesinde benzer dizilerden sıyrılıyor ve bizim gönlümüzde bambaşka bir yer ediniyor.

The Boys Konusu

The Boys, Hughie ve sevgilisi Robin yolun kenarında dururken A-Train isimli süper kahramanın Robin’in ölümüne sebep olması ile başlıyor. Süper kahramanların bulunduğu konum sebebiyle bu ölümün üstü hızlı bir şekilde örtülüyor. İntikam hissi ile dolan Hughie, Billy ile tanışıyor ve bir zamanlar hayranı olduğu süper kahramanların gerçek dünyasını görüyor. Daha fazlası spoilere gireceği için konusunu bu kadar anlatmak ile yetiniyoruz ama siz diziye mutlaka bir şans verin.

The Boys Konusu, Yeni Sezon
The Boys

Ertesi gün birden süper kahramanlar türese herhalde The Boys evreni gerçekten de oluşurdu. The Boys süper kahramanların kapitalist sisteme nasıl ayak uydurduğunu harika bir şekilde bizlere gösteriyor. Süper kahramanlar bir reklam yüzüne dönüşüyor. İnsanlar ve kameralar önünde başka, insan kitleleri olmadığı zaman ise bambaşka kişiliklere bürünmeye başlıyorlar.

The Boys 8,7 İmdb Puanına sahip ayrıca The Boys +18 yaş sınırı bulunduruyor ve mutlaka bunu göz önünde bulundurarak izlemenizi öneririz.

The Boys 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Boys 2. Sezon onayını aldı ve hatta 2. Sezondan bir fragman yayınlandı. Fakat net bir yayın tarihi belirtilmedi. Büyük ihtimalle bu yılın (2020) ortalarında çıkacağı düşünülüyor.

The Boys 2. Sezon Fragmanı

The Boys Oyuncu Kadrosu

Dizinin baş rolü sayılabilecek konumunda “Billy Butcher” rolüyle yüzüklerin efendisinden tanıdığımız “Karl Urban” var. Karl Urber ise rolün hakkını en iyi şekliyle veriyor ve daha ilk sahnede Billy ile bağ kuruyorsunuz.
Diğere oyuncular ise şöyle:

  • Hughie Campbell: Jack Quaid
  • Homelander: Antony Starr
  • Annie January: Erin Moriarty
  • Queen Maeve: Dominique McElligott

The Boys’un Yayıncısı: Amazon Prime Video

Amazon Prime Video Tıpkı Netflix gibi küresel bir video servisi. Amazonun ne kadar büyük bir şirket olduğu düşünüldüğünde ise bu sistemin ne kadar büyük olacağını hepimiz tahmin edebiliriz. Şimdiden içerisinde yüzlerce kaliteli diziyi barındırıyor ve benim fikrimce Netflix’ten çok daha kaliteli bir deneyim sunuyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here