Her izlendiğinde içinizi ısıtacak en romantik ve duygusal yapımlar sayesinde Manitayla izlenecek filmler ile ilgili arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz. Birbirinden farklı hikayeye sahip olan sevgi temalı filmlerden oldukça etkileneceksiniz.

Gençlik filmleri arasında yer alan ve cinselliği, aşkı, arkadaşlığı işleyen konulara göz atabilir ve Erkek arkadaşla izlenecek filmler içerisinden tercihlerinizi yapabilirsiniz. Çocukluk döneminize dönmek, ilk aşkınızın hissettirdiği sıcaklığı yeniden yaşamak, evlilik kararı almanızı sağlayacak konularla tanışmak için izleyeceğiniz bu yapımlar sayesinde hayatınızın önemli ölçüde değişeceğini görebilirsiniz. İşte sevgiliyle izlenebilecek en iyi Netflix filmleri:

1.Crazy Rich Asians

Rachel Chu ve Nick Young sevgili olmaya karar verseler de, birbirileri hakkında bilmedikleri bazı gerçekler bulunmaktadır. Nick’in en yakın arkadaşının düğünü için Singapur’a yapacakları yolculuğun ardından ailesi ile tanışacak olmanın verdiği heyecanı yaşayan Rachel, diğer yandan ise bazı gerçeklerle yüzleşir. Nick, oldukça zengin bir ailenin bekar bir üyesi olduğu için tüm gözler onun üzerindedir. Bu nedenle de Rachel en kıskanılan kişilerden birisi olacaktır. Sevgiliyle izlenebilecek en iyi Netflix filmleri listemizin ilk sırasında Crazy Rich Asians bulunuyor.

2.Beasts Of No Nation

Uzodinma Iweala’nın aynı ismi taşıyan kitabından uyarlanan filmin senaryosu, savaş dram türlerini de içermektedir. Korkunç bir savaşın içerisinde kalan bir çocuğun yaşamı konu edilmektedir. Afrika’da yaşanan iç savaş nedeniyle ailesinden ayrı kalan Agu’nun öyküsünü izleyebileceksiniz. Genç yönetmen Cary Fukunaga tarafından çekimleri tamamlanan yapımda etkileyici sahnelere tanık olacaksınız. Romantik film dışında film izlemek isteyen çiftler için ideal olan film, erkek arkadaşla izlenecek filmler arasında yer alıyor.

3.The Ballad of Buster Scruggs

Flörtle izlenecek Netflix filmleri arasında yer alan bu yapımda birbirinden farklı 6 öyküyü izleme şansını elde edebilirsiniz. Son zamanlarda yaşanan olayların konu edilmesini sağlayan yönetmen ve senaryo ekibi, Western türünde olan bu filmi beğenilerinize sunmaktadır. Amerikan kültürünü en iyi şekilde izleyebileceğiniz bir film olduğunu söyleyebiliriz.

4.The Ugly Truth

Bir romantik komedi türü olan filmde, başroller Katherine Heigl ve Gerard Butler gibi ünlü isimler. Sabah programlarının sunuculuğunu üstlenen Abby Richter’in rahatı, kendisine rakip olarak gördüğü Mike’nin programı almasıyla kaçmaktadır. Birbirinden zıt karakterleri bulunan bu iki ismin birbiriyle anlaşmak için izledikleri yöntemi seyredeceksiniz. Abby bu esnada yeni bir erkek arkadaş edinerek, ilişkisinin düzenli bir hale gelmesini istemektedir. Bu konuda Mike’den yardım alacaktır. Beklediği gibi bir sonucu elde etmemeleri halinde ise Mike’den işi bırakmasını istemektedir. Ancak hesap etmedikleri bir gelişme olur ve Mike, Abby’e aşık olmuştur. Sevgiliyle izlenebilecek en iyi Netflix filmleri listemizin dördüncü sırasındaki The Ugly Truth filmine şans vermenizi öneririz.

5.All the Bright Places

Sevgilinizle birlikte izlemekten büyük bir keyif duyacağınız romantik komedi türündeki filmin ilgi çekici bir konusu var. Buna göre Violet Markey’in yaşamı, kız kardeşini kaybetmesiyle birlikte sorunlu bir hale gelmiştir. Theodore Finch ise Markey’in yaşamını değiştirecek bir kişidir. Akıl rahatsızlıklarından kurtulabilmeyi konu alan filmde, kahramanların kendi içsel dünyalarındaki mucizeleri keşfetmelerine değinilmektedir. Maceradan maceraya sürükleneceğiniz filmi sevgilinizle izlemek daha büyük bir keyfi yaşamanızı sağlayacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here