Samurai Jack ve Dexter’ın Laboratuvarı çizgi dizilerinin yaratıcısı Genndy Tartakovsky‘nin yeni serisi Unicorn: Warriors Eternal, Cartoon Network ve HBO Max’te görücüye çıkıyor.

Tartakovsky, yazdığı ve çizdiği bu iki popüler şovun yanı sıra; Tiny Toons, Batman: The Animated Series, The Powerpuff Girls ve Star Wars: The Clone Wars gibi sevilen birçok animasyon serisinde de görev aldı. Başarılı animatör ayrıca, Adam Sandler ve Andy Samberg’in seslendirdiği Hotel Transylvania animasyon filmi de dahil olmak üzere birçok film üzerinde çalışmıştı.

İlgili Haber | Adam Sandler’i Bir Sonraki Rolünde Astronot Olarak Göreceğiz!

Tartakovsky son olarak, ilk sezonu büyük beğeni toplayan, tarih öncesi çağlarda hayatta kalmak için savaşan mağara adamı ve onun dinozor arkadaşını konu edinen Primal isimli yetişkin animasyon dizisi ile geçtiğimiz sene gündeme gelmişti. Tartakovsky şimdi, HBO Max ve Cartoon Network’te yayınlanacak bir sonraki animasyon dizisi için çalışmalara başladı. Cartoon Network de, Tartakovsky’nin yeni çizgi dizisi Unicorn: Warriors Eternal‘in HBO Max ile beraber yayınlanacağını duyurdu.

Unicorn: Warriors Eternal Konusu

Çizgi dizi, çok erken vakitte uyanan, ölümsüz olan ve gençlerin bedenlerinde ortaya çıkan bir grup ölümsüz savaşçıyı konu edecek. Dizide, gençlerin sadece yaşlarının getirdiği problemlerle değil ayrıca bu savaşçılar ile gireceği mücadeleyi de izleyeceğiz. Dizinin kısa konusuna bakılırsa Tartakovsky’nin önceki çalışmaları gibi ilginç bir yapım ortaya çıkacak gibi, kendisi de zaten bu diziyi “çılgın ve harika” olarak tanımlıyor.

Tartakovsky’nin dizinin özeti niteliğinde olan yazısını aşağıda okuyabilirsiniz. Ayrıca diziden ilk görsel de haberin devamında.

Unicorn: Warriors Eternal, dünyayı beklenmedik bir alametten korumak için birlikte çalışan eski genç kahramanlardan oluşan bir ekibi konu edecek. Macera ile örülmüş doğaüstü temalarla seri, hem çocuklar, gençler ve ebeveynler için eğlenceli ama gizemli karakter tabanlı hikaye anlatımını benimsiyor. Gösteri, dünyayı uğursuz bir güçten koruyan eski kahramanlardan oluşan bir ekibi ekranlara taşıyacak. Tarih boyunca, tek boynuzlu atlar erdemli olanı sembolize etmiş ve iyiliğin hüküm sürmesini sağlamak için görünmüştür. Kahramanlarımızın yeniden uyanışı çok erken gerçekleştiğinden dolayı, kendilerini gençlerin bedenlerinde bulurlar. Bunun sonucunda, kim olduklarına ve yüzyıllar boyunca tek boynuzlu atın geçmişine dair hatıraları kaybolur, bazı büyülü yetenekleri zayıflar ve parçalanır. Dünyayı, hüküm süren karanlığa karşı korumak dışında, bunu gençlik endişesi ve duygularıyla gelen beklenmedik kahkahalar ve espriler gezinirken yapmak zorundalar.
Yirmi beş yıl önce Dexter’ın Laboratuvarı, Cartoon Network’ün ilk orijinal serisiydi. Bu dizi, Cartoon Newtork ile yıllar boyunca gelişmeye devam eden inanılmaz bir yaratıcı ilişki başlattı. Bugün, HBO Max ve Cartoon Network için bir animasyon dizisi hazırlayabildiğim ve daha cesur ve özgün hikaye anlatımını teşvik ederek yeni bir ilişki başlatabildiğim için çok gururlu ve onur duyuyorum. Unicorn: Warriors Eternal çılgın ve harika olacak ve insanlara izletmek için sabırsızlanıyorum!”
Tartakovsky

blank

2021’de yayınlanması beklenen Unicorn: Warriors Eternal, biz dizi severleri de heyecanlandırmayı başardı diyebiliriz. Tartakovsky’nin bize, önceki yapımlarında olduğu gibi kaliteli bir çizgi dizi izleteceğini umuyoruz.

Kaynak: [1]


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here