Yetişkinler ve çocuklar için Netflix’de Yer Alan En İyi Müzikal Seriler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Klasik müziklerden, müzikal gösterilere ve mükemmel belgesel serilerine kadar aradığınız pek çok eserle büyüleneceğinizin altını çiziyoruz. Sizler de müzik tutkunuzu artıracak ve ruhunuzun gıdasını almasını sağlayacak olan içerikler sayesinde vaktinizi müthiş bir şekilde geçirebileceksiniz. Çok sayıda içerik arasından seçtiğimiz bazı müzikal serilerini sizlerle paylaşıyoruz. Konserleri, müzik programlarını ve müzikal dizilere ilişkin serileri yakından takip etmeniz için fırsat tanımaktayız. Böylelikle sinemaların vazgeçilmezlerinden olan müziğe farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanız mümkün olacaktır. Çeşitli öykülerden ve hikayelerden kurgulanmış müzikal filmlerde gerçek yaşamdan kesitleri bulabilirsiniz.

Glee

Bir Amerikan müzikal drama dizisi olan ve televizyonlarda yayınlanan Glee yapımını Netflix Yapımı Müzikal Diziler arasında görebilirsiniz. Bir lisenin glee kulübünün New Direnctions’a karşı verdiği mücadelenin yanı sıra, kulübe üye olan kişilerin birbiriyle ilişkileri anlatılmaktadır. Cinsel yaşamdaki sorunlara ve sosyal problemlere odaklanılan bir yapımdır. Netflix üzerinden izlenebilecek olan müzikal dizi ile eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek mümkündür.

Crazy Ex-GirlFriend

Kaçırılmaması gereken müzikal komedi yapımlar arasında yer alan Crazy Ex-GirlFriend sayesinde en güzel şekilde vakit geçirebileceksiniz. Netflix üzerinden izleyebileceğiniz bu yapımın en iyiler arasında yer aldığını belirtebiliriz. Muhteşem bir mizah anlayışını bulabileceğiniz yapımın ilk sezonundan itibaren kaçırılmayacak sahneleri bulunmaktadır. Kendisiyle dalga geçmeyi bilen ve müzikalleri ilginç olan bu yapımda komedinin merkezinde bulunacaksınız. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için müzikal yapımlara ilgi duyuyorsanız, tam size göre bir dizi olacaktır.

Kipo

Netflix Müzikal Animasyon Serisi

Komedi dizileri arasında yer alan ve müzikal serilerden birisi olan Kipo dizisinde mücadeleci bir kızın hayatı anlatılmaktadır. Mutant hayvanların bulunduğu bir dünyanın ne denli zorlu olabileceğini gözler önüne sermektedir. Bir yandan gizli güçlerini ortaya çıkaracak olayları yaşarken, diğer yandan ise hayatta kalmak için büyük bir mücadele verecektir. En İyi Müzikal Seriler için arama yapan ve Netflix üzerinden en iyi yapımları izlemek isteyenler için idealdir.

Soundtrack

Bu müzikal dizinin konusu daha çok romantik dramayı içermektedir. Los Angeles şehrinde yaşamını en iyi şekilde sürdüren ve başarısız bir sanatçı olan kişinin aşk hayatına odaklanılmıştır. Yaşadığı kayıplarla dönüşümlerini izleyebileceğiniz dizide şansının nasıl açılacağına dair önemli sahnelere tanık olabileceksiniz. Joshua Safran tarafından yaratılan bu yapımın başrollerinde ise Paul James, Callie Hernandez ve MarianneJean gibi isimler bulunmaktadır. Müzikal yapıma ilgi duyanların izlemesi gereken yapımlardan birisi olarak belirtilmektedir.

The Get Down

Dram ve müzikal eserler arasında yer alan The Get Down dizisinin yönetmenliğini Baz Luhrmann yapmaktadır. 1970’li yıllarda müzik piyasasında yaşanan değişiklikleri ve müzik anlayışını konu edinmiştir. South Bronx gençlerinin piyasaya olan ilgisi üzerinde durulmaktadır. Disko tarzı müziklerde ve hip-hop’da yaşanan gelişmelerin ardından müzik piyasasında meydana gelen coşkuyu işlemektedir. Farklı müzik dallarına ilgi duyanların kaçırmayacakları bir müzikal eserdir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here