Keyifle takip edebileceğiniz Netflix Yapımı Türk Dizileri sayesinde vaktinizi çok daha iyi biçimde geçirebileceksiniz. En çok izlenenler arasında yer alan bu yapımlarda dram, komedi, korku ve çok daha fazla duyguyu bir arada yaşayabilirsiniz. Her yaşa ve her zevke hitap etmeyi başaran çeşitliliği ile dikkatlerinizi çekecek olan yapımları takip etmekten zevk alacaksınız. Belirli dönemlerde popülerliğe ulaşmayı başaran ve Netflix’in orijinal Türk dizileri arasında yer verdiği yapımlarını sizler için listeliyoruz.

Bir Başkadır

Netflix yerli diziler arasında bize göre şimdiye kadar en iyisi olan Bir Başkadır, ilk günden bu yana son derece yoğun ilgiyi gören ve en çok konuşulan yapımlar arasında yer almaktadır. İlk bölümlerinden itibaren izlemeye doyamayacağınız bu dizinin pek çok karesinde en özel manzaraları görebileceksiniz. Ülkemizin her köşesinden kareleri sunan diziyi düşünmeden izlemeye başlayabilirsiniz. İzleyicilerin ilgisini çeken pek çok yönünü keşfedebileceğiniz dizinin Neflix yapımları arasında en iyilerden olduğunu belirtebiliriz.

Aşk 101

Keyifli birkaç saat geçirmenizi sağlayacak olan Netflix Yapımı Türk Dizileri arasında Aşk 101 yer almaktadır. Arkadaşlık, aşk ve cesaret konularının işlendiği bu dizide öğretmenlerini bir basketbol koçuna aşık etmeye çalışacak 4 genci görebileceksiniz. Pınar Deniz, Kubilay Aka ve Mert Yazıcıoğlu gibi ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığını belirtebileceğimiz bu diziyi Netflix üzerinden izlemeye başlayabilirsiniz.

The Protector: Hakan Muhafız

İstanbul’da sıra dışı bir yaşama sahip olan Hakan isimli bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Hakan’ı bekleyen bir görev bulunmaktadır ve bu onu herkesten daha ilginç bir noktaya getirecektir. Koskoca bir şehri esir altına alan gizemli ölümsüzlerden kurtulmak ve şehri kurtarmak için mücadele edecek olan bu adamı izleyeceksiniz. İstanbul’un son muhafızı olma görevini yerine getirmek için harekete geçecek olan Hakan’ın ne denli başarılı adımları atacağını izlemeye doyamayacaksınız.En İyi Türk Netflix Dizileri arasında gösterilen bu yapımda Hakan karakterini Çağatay Ulusoy canlandırmaktadır.

Atiye

İstanbul’da ailesiyle birlikte yaşamını sürdüren Atiye’nin sevgilisi Ozan’la monoton giden bir hayatı bulunmaktadır. Bu mutlu ve huzurlu hayatındaki önemli değişiklikler Göbeklitepe’de gerçekleşen bir keşif ile değişecektir. Erhan isminde bir arkeolog tarafından yapılan bu kazılar neticesinde Atiye’nin karşısına bambaşka bir kapı açılacaktır. Gizemli olayların aydınlatılmasıyla birlikte geçmiş ve gelecek arasında kalan her şeyin sorgulanacağı bir dizi olan Atiye, Netflix yapımı türk dizileri arasında bulunuyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here