Bu yazımızda Disney’in sevilen dizisi Mandolarian hakkında öğrenebildiğimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Yazı ağırlıklı olarak “2. sezon ne zaman” ve bizleri “2. sezonda neler bekliyor” hakkında olacak.

Mandalorian’ın ilk sezonu özellikle istenildiği başarıyı yakalayamayan son bir kaç film serisinin ardından, Star Wars hayranları tarafından oldukça beğenildi. Bu da beraberinde Mandalorian 2. Sezon için meraklı bekleyişi getirdi. Mandalorian 2. Sezon hakkında merak edilen bazı bilgileri sizler için derledik.

Mandalorian 2. Sezonun Konusu

Mandolarian hakkında merak edilen diğer bir konu ise 2. sezonun ne ile alakalı olacağı. Belirtmekte fayda var ki bu konu hakkında Disney’den resmi bir açıklama veya fragman yok fakat biz yine de ilk sezonun bitişinden olayların ne şekilde devam edebileceğini tahmin edebiliyoruz.

Gideon, Bebek Yoda’nın peşine düşecek. (Bu arada Bebek Yoda Star Wars evreninden tanıdığımız Yoda’nın bebek hali değil. Aynı türden fakat farklı birisi. Yoda’nın türü hakkında bir bilgi olmadığı ve halk arasında ismi bu şekilde koyulduğu için böyle seslenmeye devam edeceğiz.) Yani ilk sezondaki gibi ana konu Djarin’in yani Mandalorian’ın bebek Yoda’yı koruması etrafında gerçekleşecek fakat ne şekilde olacağı hala bir gizem.

Yeni sezon ile birlikte filmlerde görmediğimiz Ashoka karakteri de diziye eklenecek. Bu karakter ile yeni konuların da ortaya çıkabileceğini belirtelim. Ashoka ile Djarin’in ilişkisi ise bebek Yoda ile gelişeceği tahmin ediliyor.

Mandalorian 2. Sezon Kadrosu

Dizinin 2. sezonuna bir çok yeni karakter eklenecek. Bunlardan bizi en çok heyecanlandıranı ise Ashoka karakterinin eklenmesi oldu. Ashoka karakterini ise “Rosario Dawson” canlandıracak.

Diziye eklenecek diğer karakterler ise şu şekilde: Star Wars filmlerinde Mandalorian olarak tanıdığımız Temuera Morrison. Kendisinin tam olarak ne şekilde diziye gireceği henüz bilinmiyor. Katee Sackhoff ve Timothy Olyphant da diziye gireceği bildirilen diğer iki oyuncu.

Mandalorian 2. Sezon Ne Zaman Geliyor?

Mandolarian 2. sezon ne zaman sorusunun cevabı ise 30 Ekim 2020!

Mandalorian 2. Sezon Yönetmeni

2. sezonda Robert Rodriguez ve Ant-Man‘den tanıdığımız Peyton Reed, dizinin 2. sezonu yönetmenleri arasında yer alacağını doğruladı.

Mandalorian’ı beklerken izlemelik dizi arıyorsanız sizler için daha önceden yazdığımız 5 Dizi Önerisi yazımıza da bakabilirsiniz.

Kaynakça 1


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here