Yazıdakiler

Çok Bilinmeyen Netflix Dizileri

Netflix, dünyada ve Türkiye’de geniş kitlelere ve yüksek abone sayılarına ulaşmış online dizi ve film izleme platformudur. Düşük ücretleri, yüksek görüntü kalitesi, kaliteli dizi-film stoğu ve kendi orijinal filmleriyle dizi-film sektöründe önemli bir konumda yer almaktadır. Buna karşılık, Netflix platformunda hala bilinmeyen, popüler dizilerin arkasında kalmış birçok dizi bulunmaktadır. Bu dizilerin pek çoğu, IMDB üzerinden yüksek puan almış olmasına rağmen çok az kişi tarafından seyredilmiştir. Bu içerik, az bilinen netflix dizileri listelemek amacıyla yazılmıştır. Keyifli okumalar dileriz.

FLAKED

Yakın zaman içinde Netflix’de yayınlanan Flaked, 30 dakikalık 8 bölümden ulaşan melodram dizisidir. 40’larına yaklaşmış olan çok iyi iki yakın arkadaş Chip ve Dennis karakterlerini merkeze alan bu dizi de Dennis’in annesinin ortak evini kullanan bu iki yakın arkadaş bir Adsız Alkolikler Derneği’ne de üye olur ve toplantılarına katılmaya başlarlar.

LOVE

Love

Bilinmeyen netflix dizileri listemizde olan Love, Gus ve Mickey karakterlerinin merkezinde geçiyor. Hayatları istedikleri gibi gitmeyen Gus ve Mickey karakterleri, hayatlarını düzene sokmaya ve hayallerini gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Hayatlarını değiştirmeye çalışan ikili tesadüfen birbirleri ile tanışıyorlar. Bu dizide, bu ikilinin birbiriyle olan ilişkilerini izliyoruz.

Happy Walley

Underrated Netflix dizileri listemizde Happy Walley adlı dizimiz de İngiltere’de bir vadi üzerine kurulmuş olan bir yerleşim yerinde, hayatlarından bıkmış ve umutları kesmiş olan bu insanlar, uyuşturucu illeti ile başa çıkmaya çalışıyor. Mutlu vadi olarak çevrilebilecek bu dizi, ismiyle çok ters bir hikâyeyi konu alıyor. Vadinin polisi ve aynı zamanda dizimizin ana karakteri olan Catherine Cawood’un tek amacı vadiyi bu uyuşturucudan temizlemek. Oldukça iyi puan almış bu diziyi mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

The Last Kingdom

Son Krallık’’ olarak çevrilen bu dizi, bilinmeyen netflix dizileri radarımızda yer alıyor. Dizi, 800’lü yıllarda parçalanmış durumda olan İngiltere Krallığı’nı konu alıyor. İngiltere’ye saldıran Vikingler, neredeyse her yeri ele geçirmiş durumdalar, Uhtred, abisinin Vikingler tarafında öldürülmesinin ardından vaftiz edilip babasının topraklarına varis oluyor. Sonrasında ağabeyi intikam almak için Vikingler ile savaşa giriyor ve öldürülüyor: Uhtred ise daha çok küçükken Viking lordu tarafından esir alınıyor. Sonrasında Uhtred’in hakkı olan tahtı boşluktan yararlanarak amcası geçiyor ve Uhtred’i satın alıp öldürmek istiyor. Fakat babasının sadık yardımcısı onu amcasına vermez ve kendi topraklarına götürür.

Santa Clarita Diet

Az bilinen netflix dizileri listemizde olan bu dizi, California’da geçmektedir. Sıradan bir aileyi konu alan bir dizi, bir takım sıra dışı değişiklikleri konu edinmektedir. California’da yaşayan ve emlakçılık mesleği ile iştigal eden Joeal ve Sheila, hayatlarını kontrollü bir şekilde yaşamakta ve her şeye dikkat etmektedirler. Daha sonra bir gün Sheila kusmaya başlar ve odanın tamamı kusmukla kaplanır. Sheila’nın kusmuğundan bir parça çıkmaktadır ve her şey normale döndü zannedilirken, bu durum ailenin hayatlarını ciddi anlamda değiştirmektedir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here