How I Met Your Mother dizisini çok seven bizler için harika bir test oluşturduk. Bu test sayesinde bulunduğunuz ruh haline uygun eğlenceli bir bölüm izleyeceksiniz. Ayrıca sizler için How I Met Your Mother hakkında öğrenmek isteyebileceğiniz oyuncuların maaşları, ekibin gerçek meslekleri, oyuncuların yer aldığı diğer yapımlar, dizide geçen web siteleri, diziye katılan ünlü konuklar gibi neredeyse her şeyi içeren geniş bir yazı yazdık. Diziyi gerçekten seviyorsanız “How I Met Your Mother Hakkında Her Şey” yazımıza mutlaka bakmanızı öneririz. Hazırsanız buyurun HIMYM dizi testine başlayalım.

Yağmurlu bir havada sıcak bir şeyler içmek mi, yazın sahilde dolaşmak mı?

En yakın arkadaşınla bol bol gülmeli bir sohbet mi, sakin ve sıcakkanlı bir sohbet mi?

blank

Kulaklığını takıp yalnız başına uzun bir yürüyüş mü, arkadaşların ile birlikte eğlenceli bir yürüyüş mü?

blank

Sakin ve rahat bir gece mi, ailen ile birlikte eğlenceli bir gece mi?

blank

Sabah erken kalkıp güneşin tadını çıkarmak mı, geceleri dolu dolu yaşamak mı?

blank

Hangi HIMYM Bölümünü İzlemelisin?
S2:B21 Ödünç Alınmış Bir Şey

blank

How I Met Your Mother 2. sezon 21. bölümünde, Marshall ve Lily'nin düğünü kader araya girip onu mükemmel hale getirene kadar felakete dönüşecek. İzlerken yüzünüzün sürekli tebessüm edeceği güzel bir bölüm.
S7:B23 Sihirbazlığın Kuralı Bölüm: 1

blank

How I Met Your Mother 7. sezon 23. bölümünde, Ted ve Robin, Lily'nin doğumu yaklaştığı için tedirgin. Marshall ise Atlantic City'de Barney'le birlikte sarhoş olmuş durumda. Bölüm:1 ve bölüm:2 şeklinde oluşan dizinin bu parçası yüzlerinizin tebessüm etmesini sağlayacak. Başlamışken iki bölümü de izlemenizi öneririz.
S2:B7 Swarley

blank

How I Met Your Mother 2. sezon 7. bölümünde, Ted ve Barney, Marshall'ı yeni kız arkadaşının tuhaf olduğuna ikna etmeye çalışır. Barney ise çok güzel bir yeni lakap edinir: Swarley. Bölüm boyunca bolca güleceğinize inanıyoruz.
S5:B8 AV Rehberi

Dalgıç kostümü ile Barney

How I Met Your Mother 5. sezon 8. bölümünde, Barney bizi bolca güldürecek. Robinle ayrılmasının üzerine tekrar sahalara dönen Barney, av rehberindeki numaraları kullanacak. Bir dizi bölümüne en fazla ne kadar gülebiliyorsanız bu bölüme de o kadar çok güleceksiniz.
S6:B13 Kötü Haber

blank

How I Met Your Mother 6. sezon 13. bölümünde, Marshall ve Lily bebek yapmak için bir uzmanla görüşmeye karar verirler. Fakat işler beklenmedik bir hal alır. Hüzünlenmenizi sağlayacak bu bölümü kaçırmayın.
S7:B10 Zaman Yolcuları

blank

How I Met Your Mother 6. sezon 13. bölümünde, Robin ve Barney'in sakladığı sırlar onlara acı çektirecektir. Barney için kalbinizin paramparça olacağı bu bölümü kaçırmayın deriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here