Sizler için hangi dizi karakteri olduğunuzu bulacağınız 10 soruluk eğlenceli bir test hazırladık. Herkese iyi eğlenceler. 🙂

Etrafındaki herkes ile iyi mi anlaşırsın yoksa çok samimi olduğun bir arkadaş grubun mu vardır?

friends

En çok korktuğun şey nedir?

Aşk senin için ne anlam ifade ediyor?

aşk

Yarın dünyanın yok olacağını öğrensen bu gün ne yapardın?

Simpsons

Hedeflerine ulaşmak için neleri göze alabilirsin?

Şuan en samimi olduğun arkadaşını ne zamandır tanıyorsun?

arkadaş

Evliliğe karşı bakış açın nasıl?

Ne yapmak seni en çok mutlu eder?

Sorunlara karşı çözümlerin nasıl olur?

Hayatını nasıl tanımlarsın?

Hayat...

10 Soruda Hangi Dizi Karakterisin?
Lucifer Morningstar

Lucifer

Sevdiklerine önem veriyorsun ama bunu onların gözüne sokmak istemiyorsun. Başkalarının senin için planları olsa da sen kendi yolunda gitmeyi tercih ediyorsun. Kendine olan güvenin oldukça yüksek ve risk almayı seviyorsun. Kendi fikirlerini o kadar önemsiyorsun ki, zaman zaman sevdiklerinin fikirlerini görmezden gelebiliyorsun.
Barney Stinson

How I Met Your Mother

Gerçek arkadaşlıklara çok fazla önem veriyorsun. Onlar ile zaman geçirmek seni gerçekten mutlu eden bir iki şey arasında. Karşı cins ile konuşmak ve vakit geçirmek konusunda çok rahat ve başarılısın. Arkadaş ortamlarının aranan kişisisin. Kendi kuralların ve prensiplerin var ve hayatın bunlar üzerine kurulu.
Frank Castle

Punisher

Ağırbaşlı ve agresif bir kişiliğe sahipsin. Sevdiklerini koruma konusunda çok hassassın, onlar hayatında en değer verdiğin şey. Sevdiklerine karşı korumacı bir tavrın var. Sahip olduğun rutin hayatının en önemli şeylerinden biri ve bu rutini korumak için elinden geleni yaparsın. Sana yapılan haksızlıkları ve yanlışları asla unutmazsın ve günü gelince karşılığını verirsin.
Thomas Shelby

Peaky Blinders

Lider ruhuna sahipsin, insanları yönlendirmek konusunda oldukça başarılısın. Kendi hedeflerini gerçekleştirmek uğruna başkalarının buyruklarını yok sayabilirsin. Her ne kadar onlara belli etmesen de etrafındakileri koruyup gözetmek için elinden geleni yaparsın. Girdiğin ortamlarda herkes tarafından kolayca fark edilirsin.
Ted Mosby

How I Met Your Mother

Romantik ve ince düşünceli bir ruha sahipsin. Sevecen ve eğlencelisindir. Yanında her zaman değer verdiğin dostların olur. Onlar ile vakit geçirmekten büyük haz alırsın. Gerçek aşkı bulmak uğruna her şeyi yapabilirsin. Arkadaş ortamlarında aranan insansın. Çevrendekiler en az senin onlara verdiğin kadar, onlar da sana önem verir.
Walter White

Breaking Bad

Ailen senin için her şeyden önemlidir. Onlar için her şeyi yapmaya hazırsın. Onların mutluluğu senin için her şeyin üzerindedir. Risk almayı seversin. Hedeflerin uğruna birçok fedekarlık yapıp tehlikeli de olsa bazı kararlar alabilirsin. Giriştiğin işleri hırsından dolayı tamamlamadan duramıyorsun. Girdiğin ortamlarda ağırlığın hissediliyor ve düşüncelerine saygı duyuluyor.
Rick Sanchez

Rick and Morty

Kalabalıkların arasından sivri zekan ile sıyrılırsın. Karmaşık olayları çözmek konusunda çok iyisin. Her soruya karşı mantıklı bir cevabın vardır ve yaptığın hareketleri sebepsiz yere yapmazsın. Genellikle kendi fikirlerine diğerlerinin fikirlerinden daha fazla önem verirsin ve bu seni pişman etmez. Sevdiklerin her ne kadar fark etmese de onlar için her şeyi göze alabilirsin.
Phoebe Buffay

Friends

Oldukça sevecen, iyi kalpli ve pozitifsin. Arkadaşların seninle vakit geçirmekten ve seninle konuşmaktan zevk alır. Girdiğin ortamlarda kolayca fark edilir ve yeni arkadaşlar edinmekte zorlanmazsın. Yüksek sesle şarkı söylemek en sevdiğin hobilerindendir. İnsanlara gereğinden fazla değer verdiğin için ise çok fazla kırılırsın.
Saul Goodman

Better Call Saul

Oldukça pratik bir zekaya sahipsin. Karmaşık sorunlara karşı basit çözümlerin vardır. Her zaman yaptığın işte en iyi olma gayesini benimsersin. Hedeflerin uğruna her şeyi yapmaya hazırsındır. Etrafında sevdiğin pek fazla insan yoktur ama seninle beraber olan insanlar seni çok sever. Diğer insanların senin hakkında ne düşündüğüne önem vermezsin, önemli olan senin ne yapmak istediğindir.
Frank Gallagher

Shemaless

Diğer insanlar için çok önemli olan şeyler senin için hiç bir anlam ifade etmeyebilir. Anarşist bir kişiliğe sahipsin. Modern dünyanın kurallarına uyum sağlama konusunda zorluk çekersin. Sana çizgili bir kağıt verilse bile sen öteki türlü yazmayı tercih edersin. Zekanı kullanarak her işin içinden çıkmayı başarırsın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here