Tüm zamanların en çok izlenen Final Yapmış En İyi Netflix Dizileri içerisinden seçim yapmaya başlayabilirsiniz. Sadece Netflix yapımı değil, Netflix’te yayınlanan diziler de listemizde bulunuyor. Animasyon, aile, romantik, komedi, fantastik, macera veya gizem konularını ele alan ve tüm bölümlerini kesintisiz bir şekilde izleyebileceğiniz diziler için beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Final Yapmış En İyi Netflix Dizileri yazımızda tüm sezonları ve yüzlerce bölümü izlerken sıkılmayacağınız en yüksek puanları almış dizilere göz atabilecek, ne kadar zaman geçmiş olursa olsun halen izlenen ve efsane dizilere dahil olan bu yapımlar ile eğlenebilecek ve maceradan maceraya sürükleneceksiniz. Konuları, oyuncuları, puanları ve türü ile yabancı dizilerde en üst sıralarda yer almayı başaran final yapmış dizilere yönelik listemizi incelemenizi öneriyoruz:

  1. Scrubs (8.5) / 2001

Efsane diziler arasında yer alan Scrubs, renkli bir hastane komedisidir. Kadın-erkek ilişkilerine yönelik romantik ve komedi dolu sahneleri izleyebileceksiniz. Kendilerine özgü karakterlere sahip olan Dr. Bob Kelso ve Dr. Perry Cox ile eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Doktorlara zor anlar yaşatan ve bazen dramı, bazen ise kahkahaları göreceğiniz dizide unutulmaz anlara tanık olacaksınız.

  1. Fringe (8.4) / 2008

Final Yapmış En İyi Netflix Dizileri arasında gösterilen bu yapım, bir uçak kazasının araştırılmasını konu edinmektedir. FBI tarafından, nedeni belli olmayan birtakım olayların açığa kavuşması için kurulan Fringe isimli ekibin çalışmalarını izleyebileceksiniz. Özel Ajanı Olivia Dunham ve aynı meslekten olan John Scott harekete geçerek Hamburg’dan Boston’a gitmektedir. Uçakta bulunan tüm yolcuların ve görevlilerin virüs gibi görünen bir şeyin etkisiyle yok olmasının ardından, bu yönde araştırmalarını sürdürmektedirler. Olivia’nın aynı sebepten zarar görmesinin ardından bilim adamı olan Bishop’a ulaşarak yardım istemesi üzerine konu şekillenmektedir.

  1. Seinfeld (8.8) / 1989

blank

Gelmiş geçmiş en bilindik komedi dizilerinden birisidir. Gerçek yaşamdan alınan konuların da işlenmesiyle daha ilginç ve dikkat çeken bir yapı olmuştur. Hiç beklenmedik anda meydana gelen olayların komediye döndürülmesiyle kahkahalar atacağınız dizi vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak. Bitmiş Netflix Dizileri arasında en çok izlenen ve yüksek IMDb puanına sahip bu yapım ile sitcom dizilerinde en iyi karakterleri görebileceksiniz.

  1. Prison Break (8.3) / 2005

Bitmiş diziler listemizin 4. sırasındaki Prison Break’te, suçsuz olduğu halde ceza alan Lincoln Burrows karakterine yardımcı olan kardeşi Michael Scofield’ün maceraları işlenmiştir. En ünlü yapımlardan olan ve tüm sezonlarını tamamlayan dizide, bir kaçış planı anlatılmaktadır. Kardeşi için yasal yollardan çözüm bulamayan Michael, kaçmasını sağlamak için harekete geçer ve kaçış planı hazırlar. Yeni sezonun başlanacağına dair haberler gelse de, henüz akıbeti belli değildir.

  1. Breaking Bad (9.5) / 2008

blank

Lisede bir kimya öğretmeni iken, akciğer kanseri olduğunu öğrendikten sonra metamfetamin üretimine başlayan Walter White karakteri ile tanışacağınız dizi, son yılların en iyi yapımları arasında yer almaktadır. Kimya alanındaki başarılarından söz ettiren White bu adımıyla gelecekte yalnızca kendisinin ve ailesinin değil, etrafındaki herkesin hayatını değiştirecektir. Final Yapmış En İyi Netflix Dizileri listemizde bulunan Breaking Bad’i Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here