Bu yazımızda sizler için en beğenilen yabancı dizi repliklerini sıraladık. Bu en iyi repliklerin sıralanmasında referans olarak, bir yılı aşkın süredir kullandığımız Instagram hesabımızda paylaştığımız repliklere gelen beğenilerini baz aldık. Eğer hesabımızı hala takip etmediyseniz çok şey kaçırıyorsunuzdur. Buyurun En iyi Replikler Listemize geçelim.

Bir Reklamcılık Dizisi, Mad Men

Mad Men, ağır havası ile Amerika’daki reklamcılık sektörünü ele alıyor. Bu klasik yapımı izlemediyseniz bir şans verin deriz. En iyi Dizi Replikleri listemizin ilk repliği Mad Men’den geliyor.

Phill Dunphy ile Modern Family

Modern Family, Netflix’te de bulunan çok eğlenceli bir dizi. Özellikle Phill Dunphy karakterini çok seveceksiniz. Bu replikte de kendisini görebilirsiniz.

Beklenilen Dizi, Sherlock

Sherlock kitaplardan, filmlerden vs. genellikle sevilen bir karakter fakat Benedict Cumberbatch oyunculuğuyla birlikte dizisi bambaşka. Bu repliğimiz ise Sherlock’tan.

Bir Netflix Yapımı, The Witcher

The Witcher, sevilen oyun serisinin Netflix tarafından diziye uyarlanmış hali. Replik ise gayet anlamlı.

Ünlü Bir Yüzü Gördüğümüz, Sick Note

Bu repliğimizin yer aldığı dizini başrolünde Harry Potter’dan tanıdığımız Rupert Grint var. Dizi pek bilinmediği için konusunu kısaca özetlemekte fayda var.

Konusu, hem aşk hem de iş yerindeki hayatı pek yolunda gitmeyen Daniel Glass, kendisine kanser teşhisi konulduktan sonra hayatının olumlu yönde seyrettiğini fark eder. Ancak teşhisin hatalı olduğunu öğrenince ise, gerçeği insanlara söylemek yerine hayatına kansermiş gibi yaşamaya devam eder. Dizi, yalan söylemek hayatının bir parçası olan, ilişkisi ile patronu dolayısıyla nefret ettiği işi arasında sıkışıp kalan Daniel’in hayatını konu alıyor.

Legend Wait For It… How I Met Your Mother

Sıradaki replik ise Friends’in rakibi gibi görülen aslında izlendiği taktirde ikisini de çok sevebileceğiniz bir dizi.

Friends, Sevilen Sitcom Dizi

Bu repliğimiz ise Ülkemizde geniş bir hayran kitlesi olan Friends’den geliyor. Joey flört hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir kaç cümle ile açıklıyor.

Efsane Gençlik Dizisi: Blue Mountain State

Bir diğer en çok sevilen repliğimiz ise gençlik dizileri arasında çok bilinmese bile izlemesi çok keyifli olan Blue Mountain State.

Bir Sheldon Cooper Klasiği: Young Sheldon

The Big Bang Theory’deki Sheldon Cooper’ın çocukluk dönemini anlatan bu diziyi TBBT fanlarına mutlaka öğreniyoruz. En iyi diğer bir repliğimiz ise Young Sheldon’dan.

Yeni Yeni Değeri Anlaşılan Dizi, Community

En çok beğeni alan repliğimiz yaklaşık 17 bin beğeni ile Community oldu. Community Netflix’te yer alan eğlenceli bir sitcom dizisi.

Yazımızın sonuna geldiniz. Buralara kadar okuduğunuz için teşekkürler. En İyi Replikleri görmeye devam etmenin en güzel yolu Instagram sayfamızı takipte kalman. Şimdilik görüşmek üzere.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here