Bu yazımızda, yabancı dizilerde şimdiye kadar giyilen en iyi Halloween (Cadılar Bayramı) kostümlerini sizin için derledik. Listemizde bulunmayan veya eklemeyi unuttuğumuz kostümleri yorum bölümünden veya Instagram hesabımız üzerinden bize yazabilirsiniz.

Harris Trinsky / Kafasında Bıçak Olan Adam (Freaks and Geeks)

En sevdiğimiz gençlik dizilerinden birisi olan Freaks and Geeks’in arka planda kalan ve tam bir geek olan karakteri Harris Trinsky giydiği Halloween kostümü ile listemize girdi.

harris trinsky | Freaks and geeks, Geek stuff, Mission accomplished

Barney Stinson / Flight Suit ( How I Met Your Mother)

blank

How I Met Your Mother’ın sevilen karakteri Barney Stinson’un giydiği ancak pek de istediği sonucu alamadığı pilot kostümü de listemizde yer alıyor.

Ryan Howard / Jesse Pinkman Kostümü (The Office)

blank

The Office dizisinin özgün bir karakteri olan Ryan Howard’ın giydiği Jesse Pinkman kostümü, dizinin gündemdeki dizi ve filmlerle de ne kadar içli dışlı olduğunu gösteriyor.

Joey Tribbiani / Chandler Bing (Friends)

blank

Friends’in en matrak karakteri Joey Tribbiani’nin Halloween kostümü olarak, dizinin diğer bir karakteri olan Chandler Bing’i seçmesi ve “I’m Chandler” diyerek bu kostümü süslemesi başarılıydı.

Halloween Evi (Modern Family)

blank

Halloween’in iple çekildiği ve her sene özel olarak hazırlanılan dizilerden birisi olan Modern Family’de, bütün evi Halloween dekoruna dönüştürüp ayrıca bunu muhteşem Halloween kostümleri ile taçlandırdıkları bölümü listemize eklemesek olmazdı.

Chris Griffin / Prezervatif (Family Guy)

blank

Absürtlüğü ile öne çıkan animasyon dizisi Family Guy’dan, Chris Griffin’in giydiği prezervatif kostümünü de ilginçliği ve özgün olması sayesinde listeye dahil ettik.

Jim Halbert / Facebook (The Office)

blank

Halloween bölümlerinde giydiği az masraflı ve gösterişsiz kostümleri ile bilinen Jim Halbert, En İyi Halloween Kostümleri listemize Facebook kostümü ile girdi.

Leonard Hofstadter / Müfettiş Gadget (The Big Bang Theory)

blank

Sevilen sitcom The Big Bang Theory’de, Sheldon’un ev arkadaşı Leonard’ın giydiği Müfettiş Gadget kostümü de bir hayli başarılı olmuştu. Dizinin set ekibi de, pervane çok ağır ve çapı büyük olduğundan dolayı bu kostüm için çok uğraşıldığını söylemişti.

Terry Jeffords / Antik Savaşçı (Brooklyn Nine-Nine)

blank

Polisiye sitcom olan ve Halloween günü her sene çok özel geçen Brooklyn Nine-Nine’da, Halloween kostümü denilince akıllara Boyle gelse de, listeye girmeyi başaran kişi Antik Savaşçı kostümü ile güçlü dedektif Terry oldu.

BONUS

Creed, Kevin ve Dwight / Joker Kostümü (The Office)

blank

2008 yılında gösterime giren Batman: Kara Şövalye filmi, tüm dünyada büyük bir sükse yaratmıştı. Bu filmden sonra ise, 3 ay sonraki Halloween günü giyilecek kostüm birçok insan için belli olmuştu. Bunu düşününlerden üçü ise aynı ofise denk geldi. Absürt komedi denilince akıllara gelen The Office dizisinin Halloween bölümünde, Creed, Kevin ve Dwight aynı kişiyi seçmiş ve Joker’e bürünmüştü.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here