Bitmiş En İyi Yabancı Diziler | Final Yapmış En İyi 10 Yabancı Dizi

Sona ermesine rağmen halen güncelliğini korumaya devam eden final yapmış en iyi yabancı diziler ile ilgili tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz. Aralarında izlemediğiniz yapımları bulabileceğiniz listemizden en ilgi çeken konulara göz atmanız mümkün olacaktır. İlk bölümlerinden itibaren hafızalara kazınmış diziler arasından en ilginç konulara sahip yapımlara başlayabilirsiniz. Bitmiş en iyi yabancı diziler içerisinde IMDb puanı en yüksek olanları merak ediyorsanız, listemizi yakından inceleyebilirsiniz. Hayal gücünüzü geliştirecek konulara sahip olan bu dizilere dair tüm detayları inceleme fırsatını elde edebilecek ve vakit kaybetmeden izlemek isteyeceksiniz. İşte sizler için hazırladığımız bitmiş yabancı diziler arasında en iyileri:

1. The Office

Final Yapmış En İyi 10 Yabancı Dizi listemizin ilk dizisi The Office Mifflin isimli bir kağıt şirketinin Scraton şubesinde geçen olayları konu almaktadır. Belgesel dizi niteliğindeki bu yapım ile mizahi olaylara yer verilmiştir. Ofis Müdürü olan Scott’un ve personellerinin yaşadıkları konular işlenmektedir.

2. Carnivale

İki ayrı hikayeyi izleyebileceğiniz dizide, polislerden kaçan bir hapis kaçkını ve California Mintern kasabasının rahibi ele alınmaktadır. Bu iki ayrı kahramanın maceraları ortak bir noktatada kesişecektir.

3. Entourage

Birbirinden hiçbir şartta ayrılmayan dörtlü bir grubun eğlenceli hikayesi konu edilmiştir. Kariyer peşinde koşan Vincent’in arkadaşları ile birlikte yaşadıkları komedi dolu anları izleyebileceksiniz. Menajer Ari Gold’un da yer alacağı senaryoda birbiriyle ilişkilerindeki dalgalanmalar sizi bekliyor olacaktır.

4. Arrested Development

Arrest Development

George Bluth isimli babalarının emekli olmasından dolayı verdikleri partide tutuklanmasıyla başlayan hikayede, oğullarının bir anda her şeyi kaybetmeleri konu alınmaktadır. Buna göre zengin bir ailenin her şeyi kaybetmesini izleyeceğiniz öyküde, kardeşlerin birbirlerine tutunacaklarına şahit olabileceksiniz.

5. Sons of Anarchy

Bitmiş yabancı diziler arasında en iyilerden olan Sons Of Anarchy, aynı zamanda bir mafya dizisidir. Motorsikletli bir çetenin yaşadığı yasa dışı olayların işlendiği dizide çeşitli kumpaslar yer almaktadır. Birbirinden farklı karakterlerin lider olmak için çatıştıkları bir senaryosu bulunmaktadır.

6. Mad Men

Bitmiş olmasına rağmen harika bir olay örgüsü ve konusu ile halen izlenen, ilgi çeken ve merak uyandıran dizilerden birisidir. Ünlü bir şirketin üst düzey yetkilisinin çevresindeki ilişkilerini ve insanları konu almaktadır.

7. OZ

The Oz

Bir Amerikan hapishanesinde yaşanan olayları konu alan OZ dizisinde karakterlerin güç savaşını izleyebileceksiniz. Diğer gruplardan daha güçlü hale gelebilmek için savaşacak olan mahkumların yanı sıra gardiyanlar da çete savaşları, rüşvet veya uyuşturucu gibi olayların içerisinde yer alacaktır.

8. The Sopranos

Soprano büyük bir mafya ailesidir ve liderleri ise ihaneti asla kabul etmeyen Tony Soprano’dur. Geçmişten günümüze kadar en iyi diziler arasında yer alır ve suç, aile veya adalet gibi kavramları içermektedir. Psikiyatri doktoru Melfi ve Tony arasındaki çatışmalar dizinin ana konusunu içerir. Bitmiş Netflix dizileri arasında en iyilere örnek olarak verilen bir yapımdır.

9. The it Crowd

Bilgisayar tutkusu yüksek olan Roy, Moss ve Jen’in bilgi departmanında çalışmalarını ve hikayelerini konu almaktadır.

10. Battlestar Galactica

12 Koloni adı verilen gezegende yaşayan insanları ve insanların kontrolünden çıkan Saylonların düşmanlığını anlatmaktadır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here