Better Call Saul’un başrol oyuncularından olan Giancarlo Esposito, Better Call Saul 6. sezon çekimlerinin 2021 başlarında başlayacağını açıkladı.

Gelmiş geçmiş en iyi televizyon dizilerinden Breaking Bad’in spin-off‘u olan Better Call Saul, yayınlanmaya başladığı 2015 yılından beri izleyicilerin odağında olmayı başardı. Better Call Saul, avukat Saul Goodman’in avukat olmadan önceki hayatını ve Breaking Bad’e kadar uzanan çetrefilli hayatını konu ediyor. Breaking Bad’ten tanıdığımız Mike Ehrmantraut, Gus Fring ve Hector Salamanca gibi karakterleri gördüğümüz ve Breaking Bad’ten önceki hayatlarını izleme şansı bulduğumuz Better Call Saul, Breaking Bad’te olduğu gibi yine Vince Gilligan ve başarılı ekibinin elinden çıktı.

Dizinin en sevilen kötü karakterlerinden birisi olan Gus Fring’i canlandıran Giancarlo Esposito, bir Youtube kanalı ile gerçekleştirdiği söyleşide, Better Call Saul 6. sezon çekimlerinin Mart 2021’de başlayacağını duyurdu. Video’da 6.11. dakikadan sonra açıklamayı izleyebilirsiniz.

Giancarlo’nun Better Call Saul 6. sezon çekimleri ile ilgili videoda söylediklerini haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

“Eylül ayında çekime başlamayı planlamıştık, şimdi ise Mart ayında çekecekmişiz gibi görünüyor. Harika bir yazar ekibimiz var ve bu yüzden işe geri dönmeyi düşünmek benim için hep heyecan verici oldu. 6. sezon için işe başlama şansı bulamamıştık. Vince, Peter ve yapımcımız Melissa Bernstein ile birlikte Mart ayında sete döneceğimiz için heyecanlıyım.”

Breaking Bad ve Better Call Saul severler olarak, 6. sezonu biz de en az dizi ekibi kadar heyecanla bekliyoruz. Eminiz beklentileri karşılayan bir sezon ile karşılaşacağız.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here