Online platformda yayınlarını gerçekleştiren Apple Tv+ tarafından yayınlanmış olan dizileri sizlerle paylaşıyoruz. Oldukça ses getiren yapımların yanında En İyi Apple Tv Yapımı Bilinmeyen Diziler ile ilgili tavsiyelerde de bulunacağız. Sizler de vakit kaybı yaşamadan hemen konularına ve kadrosuna göz atabileceğiniz bu yapımlar sayesinde farklı duyguları yaşayabilirsiniz. Bilim kurgu, macera, komedi, romantik ve daha pek çok türde izleyebileceğiniz bu filmleri yıllarına, IMDb puanlarına ve sıralamalarına göre takip edebilirsiniz.

Philip K. Dick’s Electric Dreams

İnsanların zihinlerini okuma yetisine sahip olan telepatlar ile normal insanların yaşamlarını anlatan bir dizidir. Normal insanların günlük yaşamlarında büyük kargaşaya neden olan bu yetinin tepki gördüğüne değinilmektedir. Apple Tv Dizileri arasında yer alan bu yapımda telepatların engellenmeye çalışılacağını görebileceksiniz. Toplumdan dışlanmış durumda olan tepelatların, normaller tarafından engellenmelerine ilişkin kesitler yer almaktadır. Dizide iyi ve kötü karakterlerin kim olduğuna dair değerlendirmeleri ise izleyicilerin yapması istenmektedir. En iyi Apple TV dizileri arasındaki yapımı, tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi her ortamda iyi ve kötü insanların olduğunu unutmadan izlemenizi tavsiye ederiz.

See

Bilim kurgu türünde izleyebileceğiniz bu Apple TV dizisi, uzak bir gelecekten bahsetmektedir. Görme yetisini kaybeden kişilerin dokunmak ve hissetmek suretiyle yollarını nasıl bulacaklarını izleyebileceksiniz. İnsanların hayatta kalma mücadelelerine dokunan yapımlar arasında yer alır. Yeni dünyaya getirdikleri ikiz bebeklerin görme yetilerinin olmaması nedeniyle yaşayacakları olayları anlatan dizinin başrolünde ise Jason Momoa bulunmaktadır. IMBd puanı 7.6 olan bu dizi izleyiciler tarafından beğenilen Apple TV yapımları arasında bulunmaktadır.

Dickinson

Başarılı bir şair olan Emily Dickinson’ın hayatını anlatan bu yapım Apple Tv Yapımı Diziler arasında yer almaktadır. Edebiyat dünyasında önemli bir yere sahip olan şairin nasıl mücadele ettiğini yakından izleyebileceksiniz. Hayatından önemli kesitleri görebileceğiniz dizinin komedi yönü ağır basacaktır. İnsanların hem eğlenmesi, hem de keyifle izlemesi için özenle hazırlanmış yapımlar arasında bulunmaktadır. IMDb puanı 7.1 olan dizinin yoğun ilgi gördüğünü belirtmek mümkündür.

Calls

Birbirine bağlı telefon görüşmeleriyle başlayan dizi konusu, hayatlarında karmaşık bir döneme giren bir grup insanı anlatmaktadır. Gizemli hikayelere yer verilen dizi Apple Tv Dizi Önerileri arasında yer almaktadır. Yapımcılığını Timothée Hochet’ın üstlendiği dizide insanların yaşamlarından alınan kayıtların nasıl etkili olabileceğine değinmektedir. Bugüne kadar izlediğiniz dizilerden farklı bir kurgusu bulunmaktadır. İzleyicilerin hayaline bırakılan pek çok kesit, dizide yer almaktadır. Kurgusal olarak aktarılan veya gerçeği yansıtan bazı aramaların hizemli hikayelerin çözülmesinde nasıl etkili olacağını gösterir. Pedro Pascal tarafından Pedro karakteri canlandırılırken, Nick Jonas ise Sam karakterine can vermektedir. Dizinin dikkat çeken diğer oyuncuları arasında ise Lily Collins ve Rosario Dawson gibi ünlü isimler dikkat çekmektedir. En yenilikçi ve ilginç bir tarza sahip olan Apple TV yapımları arasında yer alır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here