En keyifli şekilde vakit geçirebilmek için aile ile izlenebilecek animasyon diziler hakkında araştırma yapıyor olabilirsiniz. Böylece çocuk, genç, yetişkin demeden her yaştan sevdiklerinizle en eğlenceli dakikaları yaşayabilirsiniz. Ailenizle birlikte unutulmaz vakitleri geçirebilmek için en güzel animasyon filmlerini arıyorsanız, sizler için paylaşacağımız listeye göz atabilirsiniz. IMDb puanı yüksek olan aile ile izlenecek en iyi animasyon diziler sayesinde dünyaca meşhur yapımları keşfedebilirsiniz. Sizlere destek olabilmek için hepsi en özel ve eğlenceli filmler arasından yaptığımız seçimleri paylaşıyoruz. İşte ailecek en çok izlenen animasyon filmlerinde en özel yapımlar:

Up (8.2) / 2009


Tek hedefleri dünyayı dolaşabilmek olan ve birbiriyle yolları kesişen iki çocuğun, yıllar sonra dahi bu çocuksu isteklerinden vazgeçmemelerini konu almaktadır. Ölüm Ellie’yi bulsa da, Carl sevdiğinin bu hayalini gerçekleştirmek için yola çıkar. Evine binlerce balonu bağlayarak vahşi doğaya doğru maceralı bir yolculuğu başlatır. Duygularınıza dokunacak olan bu samimi ve yaratıcı filmi ailenizle birlikte izleyebilirsiniz.

Klaus (8.2) / 2019

Ailenizle birlikte izleyebileceğiniz animasyon filmleri arasında ön plana çıkan diğer bir yapım ise Klaus olacaktır. Filmde akademinin en kötü öğrencisi olan Jesper isimli postacının maceralarına tanık olabilirsiniz. Birbiriyle kavga içerisinde olan insanların bir arada yaşadığı bir buzlarla kaplı bir adaya görevlendirilen Jesper’in Klaus’la tanışmasını izleyeceksiniz. El yapımı oyuncakların yer aldığı bir kulübede yaşamını sürdüren Klaus ile Jesper’in arkadaşlıkları kahkaha dolu sahnelere sebep olacak.

The Addams Family (6.9 ) / 1991

blank

İzlenebilecek aile filmleri içerisinde yer alan The Addams Family konusu ile sizleri de ekranların başına kilitleyecektir. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Morticia karakteri, kocasına ve çocuklarına kendisini adamış bir annedir. Gomez ise güler yüzlü bir karakter olarak karşınıza çıkacaktır. Aile bireylerini yakından tanıyarak, mizahi ve neşeli yönlerini keşfedeceğiniz filmde birbirine karşı olan cephelerin nasıl bir mücadeleye gireceğini görebileceksiniz.

Zootopia (8.0) / 2016

blank

Hayvanlar Şehri’nin konusuna baktığınızda tam bir aile filmi olduğunu görebilirsiniz. Komedi türünde izleyebileceğiniz bu film, hayvanların yaşadığı bir şehri konu almaktadır. Filmde polis teşkilatına yazılan Judy Hopps isimli tavşandan, dolandırıcılık işlerine yapan Nick isimli tilkiye kadar pek çok karakteri bulabileceksiniz. Bu iki karakterin işbirliğini konu alan komedi türünde animasyon filmi ailenizle izlemekten büyük keyif alacaksınız.

Smallfoot (6.6) / 2018

blank

Bir uçağın düşmesiyle pilotu gören ve küçük ayak efsanesine inanan Migo adındaki Yetinin hikayesini konu almaktadır. Diğer Yetililerin kendisine inanmadığını gördüğünde, bu düşüncesinin doğruluğunu ispat etmek için insanların dünyasına yolculuğa karar verir. Bu maceralı yolculuk esnasında yaşadığı olayları izlemenize olanak veren yapım, aile ve animasyon filmleri arasında yer almaktadır. Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleriyle izleyebileceğiniz filmde insanların ve yetilerin maceralarını izlemeye hazır olun.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here