Dijital dizi platformu olan Netflix üzerinden ailecek izleyebileceğiniz en iyi yapımları bir araya getiriyoruz. Evde kalanların ve nasıl vakit geçireceklerin ilgisini çekecek olan bu yapımlar sayesinde en iyi derlemelere kavuşacaksınız. Sizler de her yaş için uygun olan ve son derece eğlenceli sahneleri içeren yapımlara göz atmış olacaksınız. Hafta sonlarında veya boş vakitlerinizde izlemekten büyük keyif alacağınız yapımları Ailecek İzlenecek Netflix Filmleri yazımızda bulabilirsiniz. En trend film başlıklarını ve aile filmlerini bu sayede öğrenmiş olacaksınız. İşte sizler için Ailecek İzlenebilecek En İyi Netflix Filmleri tavsiyelerimiz:

1- PK (2014)

Bollywood filmleri arasında en ünlü yapımlardan birisidir. Dünyaca ünlü oyuncu olan Aamir Khan filmin yönetmenliğini gerçekleştirmiştir. İlk günden itibaren milyonlarca kez izlenen bu film, aile filmleri arasında yer almaktadır. Başka bir gezegenden, dünyaya gelerek mahsur kalan ve geri dönmek için tanrıyı arayışa giren PK felsefi yönden yapacağı değerlendirmeler için eğlendirmeyi başaracaktır. Ailecek İzlenebilecek En İyi Netflix Filmleri listemizin ilk sırasında PK bulunuyor.

2-The Pursuit Of Happyness (2006)

Aile Filmleri arasında yer alan diğer bir yapım ise The Pursuit Of Happyness şeklinde karşınıza çıkacaktır. Chris maddi sıkıntıları yaşarken eşinin terk etmesi neticesinde oğlu ile yalnız kalmıştır. Bir yandan hayat mücadelesi içerisine girecek olan baba ve oğul, diğer yandan ise geleceklerini düşünmek zorundadırlar. Bu nedenle de pazarlama tekniklerini kullanarak oğlunun yaşamda kalması için mücadele edecek olan bir babayı izleyebileceksiniz. Aile filmleri arasında en eğlenceli, keyifli ve sürükleyici yapımlardan birisi olarak gösterilmektedir.

3- Charlie And The Chocolate Factory (2005)

Herkes tarafından keyifle izlenen Charlie’nin Çikolata Fabrikası isimli film aileye uygun yapımlar arasında yer almaktadır. Willy Wonka fabrikayı kime bırakacağına karar verebilmek için 5 kişiyi davet etmiştir. Bir gün geçirmelerini isteyeceği bu kişilerin içinizi ısıtacak olan hikayelerine değinen film, aileyle izlenebilecek filmler arasında bulunuyor.

4-Into The Wild (2007)

Ailecek İzlenebilecek Filmler arasında bulunan bu yapımda, trajik bir hikayeye şahit olacaksınız. Pek çok imkansızlıkla baş etmek zorunda kalacak olan bir adam, elindeki imkanları bir kenara bırakmaktadır. Yaşamını vahşi bir ormanda geçirmek için harekete geçerek maceradan maceraya sürüklenecektir. İzleyenlerden tam not almayı başaran bu yapımın ilgi çekici yönleri bulunmaktadır. Hem gençlerin, hem de ailelerin izleyebileceği filmler yaşama nasıl tutunabileceğinize dair önemli kesitler yer almaktadır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra tüm birikimini bağışlayarak sıfırdan başlayacak olan bir gencin hayatına odaklanacaksınız.

5-Interstellar (2014)

Yüreklerinize dokunacak küfürsüz filmler arasında yer alan bu yapımda insanlığın yok olma tehlikesi içerisinde olduğu bir döneme değinilmektedir. Bu nedenle astronotların bir başka gezegende yaşam olup olmadığını araştırmalarına uzanan hikayede Ailecek İzlenebilecek pek çok kesit bulunmaktadır. Vaktinizi değerlendirmek ve ailenizle keyifli bir şekilde zaman geçirebilmek için en doğru filmlerden birisi olacaktır. Her yaştan bireyin izlemesi için uygun içerikte olan yapımlardan birisidir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here