Adam Sandler, Netflix’te yayınlanan Uncut Gems filmiyle büyük ilgi toplamıştı. Sandler’i yine drama türünde olacak, henüz ismi açıklanmamış bir Netflix filminde astronot rolünde göreceğiz.

Adam Sandler’i bir sonraki drama türünde, henüz adı bilinmeyen Netflix filminde astronot olarak göreceğiz. Sandler kendisini yıllardır komedi türündeki filmlerle öne çıkarıyordu. Son yıllarda ise kendisini drama türündeki filmlerde rol alırken görüyoruz. Bu rollerin de hakkını en iyi şekilde verdiğini söyleyebiliriz. Özellikle “Uncut Gems” ile kendini bu alanda kanıtladı. Uncut Gems’de Adam Sandler’i borçlarını ödemeye çalışan bir mücevherci ve kumar bağımlısı olarak izledik.

Deadline’ın yayınladığı habere göre, Adam Sandler’i yakın zamanda yayınlanan ve oldukça ilgi gören mini dizi, Chernobly’in yönetmeni (Johan Renck) tarafından yönetilen bir Netflix filminde göreceğiz. Filmin senaryosu, Jaroslav Kalfar’ın bilim kurgu romanı The Spaceman of Bohemia’dan uyarlayacak. Hikaye, galaksiden çeşitli maddeler toplamak için göreve çıkan ve gemisinde gizlenen bir yaratığı keşfeden bir astronotun (Adam Sandler) etrafında geçiyor.

Adam-Sandler

Filmin yönetmeni, Johan Renck geçtiğimiz günlerde yeni filmi ile ilgili olarak bir konuşmasında şunları söyledi:
“Chopra yolculuğumuza hazırlanırken, Adam Sandler gibi mükemmel ortağı bulduğum için daha mutlu olamazdım.
“Ve şimdi, parlak Netflix ailesinin desteğiyle, imkansız yolculuğumuza başlamak için çok heyecanlıyım.”

Adam Sandler’in bu astronot rolünün, Uncut Gems’teki kadar dramatik olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Fakat şunu söyleyebiliriz, Sandler’i astronot rolünde görmek bizler için heyecan verici olacak.

Kaynaklar [1] [2] [3]


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here