Bu testimizde sizlere bitmiş olan bir diziyi bulmanıza yardımcı olacağız. Yeni sezonu veya bölümleri beklemek bazı kişiler için bunaltıcı olabiliyor bu nedenle final yapmış bir dizi arayışında oluyorlar. Aradığınız bu diziyi 5 soruda bulmanıza yardımcı olmak için bu testi hazırladık. Hazırsanız başlayalım.


Olayların ilerleyişi nasıl olsun?

Simpsons

Mizah sever misin?

friends

Aradığın dizi gruba mı odaklansın kişiye mi?

blank

Bilim kurgu ögeleri olsun mu?

blank

Dram öğeleri içersin mi?

blank

Final Yapmış Hangi Yabancı Diziyi İzlemelisin Testi
The Office

The Office Her Şey Yolunda

The Office Mifflin isimli bir kağıt şirketinin Scraton şubesinde geçen olayları konu almaktadır. Belgesel dizi niteliğindeki bu yapım ile mizahi olaylara yer verilmiştir. Ofis Müdürü olan Scott’un ve personellerinin yaşadıkları konular işlenmektedir.
Carnivale

Carnivalle

İki ayrı hikayeyi izleyebileceğiniz dizide, polislerden kaçan bir hapis kaçkını ve California Mintern kasabasının rahibi ele alınmaktadır. Bu iki ayrı kahramanın maceraları ortak bir noktatada kesişecektir.
Entourage

blank

Birbirinden hiçbir şartta ayrılmayan dörtlü bir grubun eğlenceli hikayesi konu edilmiştir. Kariyer peşinde koşan Vincent’in arkadaşları ile birlikte yaşadıkları komedi dolu anları izleyebileceksiniz. Menajer Ari Gold’un da yer alacağı senaryoda birbiriyle ilişkilerindeki dalgalanmalar sizi bekliyor olacaktır.
Arrested Development

blank

George Bluth isimli babalarının emekli olmasından dolayı verdikleri partide tutuklanmasıyla başlayan hikayede, oğullarının bir anda her şeyi kaybetmeleri konu alınmaktadır. Buna göre zengin bir ailenin her şeyi kaybetmesini izleyeceğiniz öyküde, kardeşlerin birbirlerine tutunacaklarına şahit olabileceksiniz.
Sons of Anarchy

blank

Bitmiş yabancı diziler arasında en iyilerden olan Sons Of Anarchy, aynı zamanda bir mafya dizisidir. Motorsikletli bir çetenin yaşadığı yasa dışı olayların işlendiği dizide çeşitli kumpaslar yer almaktadır. Birbirinden farklı karakterlerin lider olmak için çatıştıkları bir senaryosu bulunmaktadır.
The it Crowd

blank

Bilgisayar tutkusu yüksek olan Roy, Moss ve Jen’in bilgi departmanında çalışmalarını ve hikayelerini konu almaktadır.

Sona ermesine rağmen halen güncelliğini korumaya devam eden final yapmış en iyi yabancı diziler ile ilgili testimizin sonuna geldik. Aralarında izlemediğiniz yapımları bulabileceğiniz testimizde ilgi çeken konulara göz atmanız mümkün olacaktır. İlk bölümlerinden itibaren hafızalara kazınmış diziler arasından en ilginç konulara sahip yapımlara başlayabilirsiniz. Umarız aradığınız final yapmış diziyi bulmanıza yardımcı olabilmişizdir. Testteki seçenekler ve daha fazla seçeneği görmek istiyorsanız bu konuda yazmış olduğumuz final yapmış diziler yazımıza bakabilirsiniz. Bitmiş en iyi yabancı diziler içerisinde IMDb puanı en yüksek olanları merak ediyorsanız, listemizi yakından inceleyebilirsiniz. Hayal gücünüzü geliştirecek konulara sahip olan bu dizilere dair tüm detayları inceleme fırsatını elde edebilecek ve vakit kaybetmeden izlemek isteyeceksiniz.

Sağlıcakla Kalın…


1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here