2020 yılında çıkmış hangi diziyi izleyebileceğiniz konusunda fikir sahibi olabilmeniz adına sizler için 2020 yılı yabancı dizi testini hazırladık. 5 sorudan oluşan bu test sonucunda 2020 yılında yayınlanmaya başlamış bir dizi önerisi elde edeceksiniz. Sonuçların yer aldığı yazımıza bakarak kendiniz karar vermek isterseniz. 2020 Yabancı Dizileri yazımıza göz atabilirsiniz.


Tarihi bir konuyu içermesini ister misin?

Aşk, romantizm olmasını ister misin?

aşk

Aradığın dizi komedi içersin mi?

blank

Bilim Kurgu, Fantastik ögeler içersin mi?

Fantastik-Dizi-Tales-From-The-Loop

IMDB Puanı senin için Önemli midir?

The Office Her Şey Yolunda

2020 Yılında Çıkmış Hangi Yabancı Diziyi İzlemelisin Testi
The Great

blank

Elle Fanning ve Nicholas Hoult’un başrollerini paylaştığı bu güzel dizi, Rusya imparatoru Büyük Katorina’nın hayatından ilham almış. 2020’de vizyona girmiş 10 bölümlük bu mini komedi dizisi, çariçenin hayatını satirik bir şekilde konu almaktadır. Ara sıra tarihi olaylara da değinen bu dizi de kara mizah kullanılıyor ve dizinin önemli bir övgü konusu olmuş durumda. Diziyi mutlaka izlemenizi öneriyoruz, zira IMDB’den 8,1 puan almış.
Normal People

blank

Sally Rooney adlı bir yazarın çok satan kitabından uyarlanmış olan bu dizi, Hulu ve BBC iş birliği ile hazırlandı. 12 bölümlük bu dizi, İrlanda’da başlıyor. Dizinin ana konusu çok yakın arkadaş olan Marianne ve Connel’in etrafında geçiyor. Karakterler aşkı ve dostluğu birlikte keşfediyor ve dizi bunları konu alıyor. IMDB üzerinden oldukça yüksek puan almış bu diziyi mutlaka işzlemenizi öneriyorur. Diziyi Netflix üzerinden veya diğer başka dizi izleme platformlarından bulmak mümkün. Dizi IMDB’den 8,5 puan almıştır.
Curon

blank

Curon, Ezio Abbate, Tommaso Matano Ivano Fachin gibi ünlü isimlerin oluşturduğu bu dizi, doğaüstü drama konusunda yer alıyor. Dizide oldukça ünlü oyuncular olan Valeria Bilello ve Luca gibi isimler yer almaktadır. İlk bölümü 10 Haziran 2020’de yayınlanan dizi hala devam etmekte ve izleyicilerine büyük merak sunmaktadır. Dizi IMDB üzerinden de yükksek puan almıştır. Dizinin IMDB’den aldığı puan 5,7’dir.
Biohackers

blank

Bir tıp öğrencisi Almanya’da bulunan en iyi Üniversiteler ’den birini kazanmıştır. Esas amacı bir aile draması ile profesörü birbirine bağlayan durumu ortaya çıkarmaktır. IMDB’de oldukça yüksek puan almış bu diziyi kesinlikle izlemenizi tavsiye etmekteyiz. Dizi, Netflix ve pek çok platformda yayınlanmış ve hala izlenmeye devam eden meşhur bir dizidir. Dizinin IMDB üzerinde aldığı puan 6,7’dir.
Vampires

blank

2020’de çıkmış müthiş diziler listemizde yer alan Vampires’i mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Dizi, 2020’de yayınlanmaya başlamış ve Benjamin Dupas, Isaure Pisani Ferry gibi ünlü isimler tarafından yaratılmıştır. Dizinin yaratıcı ülkesi Fransa’dir. Kendi ülkesinde olduça büyük yankı uyandırmış bu diziyi mutlaka seyretmenizi önermekteyiz.  Dizinin IMDB üzerinde aldığı puan, 5,6’dır. Tüm bunlara ek olarak dizi, Netflix, Amazon Prime gibi kanallardan da yayınlanmaktadır, mutlaka seyredin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here